Vyrobené so zmyslom pre detaily

Vyrobené so zmyslom pre detaily

...

Začiatky

Pred viac ako štyrmi desaťročiami sa začal písať príbeh našej rodinnej firmy. Tradícia výroby včelárskych zariadení sa zrodila v roku 1979, keď sa zakladateľ Anton Logar rozhodol vyrábať včelárske zariadenie a vďaka svojim výrobkov tak predstavil Slovinsko ako krajinu včiel a vynikajúcich včelárskych metód; a to všetko z jeho malej remeselnej dielne.

Za desaťročia sa podnikanie firmy rozrástlo, ale v zásade zostáva rovnaké - s rešpektom k zákazníkom a s láskou ku včelám.

Dnes

V rodine Logarovcov žijeme a rastieme spolu so spoločnosťou od jej založenia. V súčasnosti ju prevádzkuje druhá generácia a je súčasťou nášho príbehu s viac ako 25 zamestnancami.

Od začiatočnej výroby v oveľa menšom meradle sme vďaka inováciám a počúvaniu včelárov prenikli na medzinárodné trhy. Výrobky z rúk našich majstrov vznikajú v obchodnej zóne v Šenčure, kde máme vlastnú výrobu a obchod.

Osemdesiat percent našich kvalitných výrobkov sa vyváža do viac ako päťdesiatich krajín, väčšinou v rámci EÚ, hlavne do Nemecka a Rakúska.

...
...

Katalógy

Bližšie informácie o našich produktov nájdete v našich katalógových ponukách. Môžete si ich stiahnuť vo formáte PDF.

Služby a obchod

Ozvite sa nám

Ak máte otázky alebo obavy, ste na správnom mieste. Zatelefonujte nám alebo nám napíšte. Radi vám pomôžeme.
...

Sme si vedomí toho, že pri podnikaní treba neustále napredovať a rozvíjať ho, ak chceme svojim zákazníkom ponúknuť to najlepšie od značky Logar. Neustále zlepšovanie a vývoj nových produktov je len jedným z našich dlhodobých cieľov, ktoré sa snažíme dosiahnuť prostredníctvom filozofie a tiež každodenných činností spoločnosti. Snažíme sa predovšetkým o kvalitu a rešpekt - zamestnancov, dodávateľov, zákazníkov a prírody.

- Zdravko Logar, riaditeľ

Veľtrhy

Najviac pre nás znamená kontakt s klientmi na medzinárodných veľtrhoch, ktorých sa pravidelne zúčastňujeme. Okrem veľtrhov vystavujeme na svetových výstavách včelárstva Apimondia; boli sme prítomní v Buenos Aires, Kyjeve, Montreale.
...
...

Uznania a ocenenia

Katalógy

Bližšie informácie o našich produktoch nájdete v našich katalógových ponukách. Môžete si ich stiahnuť vo formáte PDF.

Prezrite si katalógy

PRACOVNÝ ČAS OBCHODU

Pondelok - Piatok 
9:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 
Sobota 
9:00 - 12:00

Lokalika obchodu

E-NOVINKY

Novinky v našej ponuke, akcie, články, tipy a ďalšie. Prihláste sa na e-novinky a zostaňte s nami v kontakte!

Prihlásiť sa na odber e-noviniek